Givenchy Mister Lash Booster

Działanie

Serum do rzęs Givenchy Mister Lash Booster ma właściwości przede wszystkim wzmacniające. Można go stosować na noc ‒ wtedy kosmetyk wnika głęboko w rzęsy i intensywnie je regeneruje podczas snu ‒ lub w dzień. W drugim przypadku kosmetyk pełni funkcję bazy pod tusz.

Serum do rzęs Givenchy Mister Lash Booster ma żelową konsystencję. Producent deklaruje, że kosmetyk dokładnie pokrywa rzęsy, utrwala ich kształt i podkręca je. Dzięki temu, że nawilża i wygładza rzęsy, ułatwia aplikację tuszu.

Nie ma działania koloryzującego, ale wzmacnia rzęsy i nadaje im połysk.

Skład

Serum do rzęs Givenchy Mister Lash Booster, poza składnikami typowymi dla tego typu kosmetyku, zawiera molekuły morskie, które rewitalizują rzęsy. Niestety, nie udało nam się znaleźć szerszej informacji na temat tej substancji.

Aplikacja

Jak wspomnieliśmy, serum do rzęs Givenchy Mister Lash Booster można używać na dwa sposoby. Aby zastosować go jako bazę pod maskarę, należy wytuszować nim rzęsy bezpośrednio przed aplikacją tuszu (bez czekania, aż serum wyschnie).

Serum do rzęs Givenchy Mister Lash Booster został wyposażony w specyficzny aplikator z miękkiego włosia, który dozuje odpowiednią ilość preparatu. W wielu przypadkach ten aplikator okazuje się zbyt gruby do dolnych partii rzęs.

Ocena

Działanie: 7/10

Aplikacja: 9/10

Wygląd opakowania: 8/10

W sumie: 8/10

Tagi:,,.