Odżywka do rzęs Nanolash

Nanolash najlepsza odżywka do rzęs

Działanie

Odżywka do rzęs Nanolash wzmacnia rzęsy, które w efekcie stają się dłuższe i gęstsze oraz nabierają intensywnego koloru już po 4 tygodniach stosowania.

Skład

Odżywka to rzęs Nanolash zawiera jedynie naturalne składniki, które nie wywołują podrażnień i alergii oraz nie powodują zmian w kolorze tęczówki oka. Z tego powodu produkt spełnia wymagania nawet najwrażliwszej skóry. Odżywka do rzęs Nanolash została przebadana okulistycznie.

Badania przeprowadzone w niezależnych instytutach badawczych wykazały, że produkt ma działanie przeciwzapalne, co czyni go jeszcze bezpieczniejszym.

Aplikacja

Odżywka do rzęs Nanolash została wyposażona w wygodny, precyzyjny pędzelek, dzięki któremu jej aplikacja jest niezwykle prosta. Wystarczy ją nałożyć na linię rzęs przy górnej powiece po dokładnym demakijażu twarzy i oczu. Serum wchłania się już po kilku sekundach. Po tym czasie składniki wzmacniające rzęsy aktywują się, wnikają do cebulek rzęs i działają na nie od wewnątrz, to znaczy przyspieszają ich wzrost, pogrubiają je i wpływają na ich kolor.

Zajrzyj na stronę producenta: www.nanolash.pl

Ocena

Działanie: 10/10

Aplikacja: 10/10

Wygląd opakowania: 10/10

W sumie: 10/10

Tagi:,,,,,.